2004 yılında HALİM BÜLBÜL tarafından Kocaeli Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde kurulan ve çelik kontsrüksiyon ve prefabrik çelik yapı sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan Ak Metal San. Tic. Ltd. Şti. uzman teknik kadrosu ve kalifiye elemanlarıyla sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır.
Firmamız çelik konstrüksiyon ve prefabrik çelik yapı  imalat ve montajında gerekli teknolojik ekipmana ve tecrübeli kadroya sahip olmakla birlikte, ekipmanlarını sürekli olarak değişim gösteren yeni teknolojiye uyumlu hale getirerek ve güvenirliğini muhafaza ederek faaliyetlerine gayretli bir şekilde devam etmektedir.
Firmamızın kurulduğu gün itibariyle koymuş olduğu hedeflerin en başında, projelerde müşteri memnuniyeti ve güvenirlilik gelmektedir. Buna bağlı olarak şirketimiz, uluslararası ve yerli sanayi sektöründe adını duyurmuş;çelik konstrüksiyon,prefabrik çelik yapı ve liman işletmeciliği alanında öne çıkmış dünyaca ünlü firmalar ile önemli projelere imza atmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda çok iş çok kazanç anlayışıyla değil; kapasitesine uygun , kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem veren, kendisini piyasaya sunan bir anlayışla faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Proje İmalat ve Montaj

Prefabrik Yapılar

Anahtar Teslim Fabrika İşleri
Anahtar Teslim İnşaat İşleri
Her Türlü Çelik Konstrüksiyon İmalat ve Montajı
Silo ve Saha Takımları İmalat ve Montaj İşleri
Çelikten Köprü ve Üst Geçit İmalat ve Montajı
Galvaniz ve Çelikten Tank ve Silo İmalatı
İsteğe Göre Çelik Çatı İmalat ve Montajı

[